لیپوساکشن آبی بادی جت با حداقل تهاجم یک روش لیپوساکشن ابتکاری جدید است که با استفاده از قدرت آب به آرامی چربی های ناخواسته را حذف می کند.

هنگامی که رژیم غذایی و ورزش کارآمد نیستند، لیپوساکشن به کمک آب برای بیماران نتایج بسیارعالی با کمترین کبود، تورم و از کار افتادگی نسبت به روش ها و تکنیک های لیپوساکشن سنتی فراهم می کند. سلول های چربی به طور دائم از مناطق تحت درمان در طی عمل بادی جت حذف می شوند، که یک شکل دهی بسیار عالی بعنوان یک راه حل طولانی مدت ارائه می دهد.

لیپوساکشن آبی بادی جت چگونه عمل می کند؟

لیپوساکشن آبی بادی جت با استفاده از یک رویکرد ملایم، با حداقل تهاجم می تواند نتایج برجسته ای از لیپوساکشن ارائه دهد. این روش ابتکاری جدید ناراحتی و ترومایی که معمولا به همراه لیپوساکشن معمولی تجربه می شد را با ارائه نتایج طولانی مدت و همچنین شکل دهی مطلوب بدن حذف می کند.

لیپوساکشن آبی بادی جت متکی بر قدرت آب بصورت بسیار متمرکز سلول های چربی از بدن  به آرامی بیرون رانده و حذف می کند. با استفاده از تکنولوژی آبی جت، چربی ها از بدن با نیروی قابل توجهی کمتری نسبت به تکنیک های لیپوساکشن قدیمی تر حذف می شوند. قدرت جت آبی سلول های چربی از بافت های اطراف خود جدا کرده، اجازه می دهد تا مکش کانول آنها را آزادانه حذف کند. امکان آسیب به بافت های اطراف، از جمله پوست، عضلات، اعصاب، عروق خونی، و دیواره های اتصالی محدود می کند.

در طول روش لیپوساکشن آبی بادی جت چه انتظاری می توان داشت؟

از آنجا که این روند بسیار ملایم است، لیپوساکشن آبی بادی جت معمولا به عنوان یک روش خارج از بدن بیمار تحت بی حسی موضعی انجام می شود. به طور متوسط، مدت زمان انجام بادی جت بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه برای هر بخش از بدن که نیاز به درمان دارد، طول می کشد. اکثر بیماران بعد از این روش درمانی می توانند فعالیت های منظم خود را بلافاصله بعد از عمل از سر بگیرند. در واقع، لیپوساکشن آبی بادی جت به نام لیپوساکشن زمان ناهار اطلاق می شود به این دلیل که اکثر بیماران بعد از انجام این روش قادر به از سرگیری فعالیت های روزمره خود هستند.

مزایای لیپوساکشن آبی بادی جت چیست؟

هنگامی که رژیم غذایی و ورزش نتوانند به اندازه کافی شکل بدنی مطلوب و مورد انتظار شما را فراهم کنند، روش بادی جت می تواند راه حل ملایم تری را برای فرار از خطرات و آسیبهای ناشی از لیپوساکشن سنتی به شما ارائه دهد. به جای قرار گرفتن تحت یک فرآیند بهبودی دردناک که می تواند هفته ها به طول بینجامد و کبودی و زخم های گسترده ای در بدن شما ایجاد نماید، بادی جت امن ترین روش است که همان نتایج لیپوساکشن سنتی را به بیمار می دهد. مزایای دیگر استفاده از لیپوساکشن آبی بادی جت عبارتند از:

  • حداقل آسیب
  • کمترین خطرات پزشکی
  • فشار خون
  • می تواند تحت بی حسی موضعی انجام شود
  • ترومای کمتر به بافت های اطراف
  • کبودی و تورم کمتر

چگونه لیپوساکشن آبی بادی جت از دیگر تکنیک های لیپوساکشن متمایز می گردد؟

نتایج لیپوساکشن آبی بادی جت در کبودی کمتر، زخم، تورم، خونریزی و آسیب ناشی از روش لیپوساکشن سنتی می باشد. علاوه بر این به تروما که می تواند در بدن ایجاد شود منجر گردیده، روند تهاجمی تخلیه مورد استفاده در لیپوساکشن سنتی که اغلب به ظاهر ناصاف و توده مانند بعد از عمل جراحی ختم می شد. با لیپوساکشن آبی بادی جت بیماران نتایج صافی، طولانی مدت با حداقل ناراحتی و آسیب را تجربه می کنند.

بهترین نامزدهای انجام این روش چه کسانی هستند؟

این افراد باید در سلامت خوبی باشند و به داشتن یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم، بعنوان یک شیوه زندگی سالم متعهد باشند.

بخش هایی از بدن که در آن چربی می تواند تجمع یابد شامل گردن، قفسه سینه، شکم، ساق، مچ پا، باسن، کمر و باسن و غیره است.

به خاطر داشته باشید، با این حال، افرادی که برای انجام این روش مناسب هستند نیازمند داشتن انتظارات واقع بینانه هستند. لیپوساکشن یک درمان برای کاهش وزن است. افراد فقط باید درمحدوده چاقی خفیف تا متوسط داشته باشند. لیپوساکشن یک روش زیبایی است که با هدف بهبود ظاهر و بالابردن اعتماد به نفس به کار می رود نه برای درمان بیماری.

دکتر مجید نجفی متخصص بيهوشى و درد در تهران


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم