اگر به دنبال جوانسازی و پاکسازی پوست صورت  با کمترین هزینه هستید برای انجام جوانسازی و از بین بردن چین و چروک صورت خود بدون جراحی می توانید جوانسازی صورت با لیزر ولکامت را تجربه کنید.

در ادامه با ایده آل شو همراه باشید…

دستگاه ولکامت با استفاده از برترین تکنولوژی دنیا، دستگاهی ست که شما را سالها جوانتر از آنچه که  هستید نشان میدهد. این دستگاه با استفاده از امواج خاص اولتراسونیک باعث بالانس متالوپروتیینهای بافت صورت و تحریک شدید کلاژن سازی می گردد و به دنبال استفاده از آن شما دارای پوستی لطیف و سفت و بدون افتادگی خواهید شد.

با استفاده از این تکنولوژی شما از عوارض هایفو نیز به دور خواهید ماند.

15

16

عملکرد دستگاه لیزر ولكامت یا اولتراسوند سه بعدى

جوانسازی صورت با لیزر ولکامت که با عنوان Ultherapy شناخته شده است، برای از بین بردن چین و چروک های ظاهر شده می باشد. انرژی ولكامت به لایه های زیرین متمرکز میگردد که ایجاد کلاژن سازی در بدن را تحریک میکند، کلاژن پروتئین طبیعیست که به پوست، استحکام جوانی داده و خاصیت ارتجاعی آن را بهبود می بخشد و پوست در طول زمان شروع به کشیده شدن میکند.

چرا درمان با ولكامت برای ازبین بردن چین و چروک انتخاب می شود؟

جوانسازی صورت با لیزر ولکامت معمولا بر روی صورت، گونه ها، پیشانی، گردن و زیر چانه استفاده می شود. جوانسازی صورت با لیزر ولکامت یک درمان غیر جراحی است و می تواند در مطب پزشک صورت پذیرد.

مواردی که باید در مورد جوانسازی صورت با لیزر ولکامت برای از بین بردن چین و چروک بدانید:

پزشکی که جوانسازی صورت با لیزر ولکامت را انجام میدهد درابتدا صورت شما را کاملا تمیز مینماید. سپس، ژل اولتراسونیک استفاده می شود و قطعه صاف دسته آن بر روی پوست شما قرار میگیرد. انرژی اولتراسونیک ولكامت که از قبل، عمق نفوذ آن برنامه ریزی شده، به درون بافت زیرین سطح پوست شما برای تحریک رشد کلاژن وارد می آید.

جوانسازی صورت با لیزر ولکامت (اولتراسوند) به معنای واقعی کلمه سطح پوست را دور می زند و با هدف قرار دادن عمق، بافت ساختاری پوست که در آن کلاژن سازی واقع است را تحریک مینماید. این روش از پاسخ بازتولیدی خود بدن استفاده میکند تا شبکه ای از فیبرهای کلاژنی ایجاد گردد.

در جوانسازی صورت با لیزر ولکامت که بسته به مناطق تحت درمان می تواند ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول بکشد ، بیماران می توانند احساس متفاوتی از سطوح ناراحتی درزمان رسیدن انرژی ولكامت تجربه کنند . احساس قابل توجه تنها زمانی صورت میگیرد که انرژی وارد می آید.

خطرات احتمالی جوانسازی صورت با لیزر ولکامت

همانطور که با هر درمان، خطراتی مرتبط با آن وجود دارد، در دست یک متخصص واجد شرایط میتواند به حداقل برسد. این خطرات شامل:

• قرمزی خفیف موقت
• تورم خفیف و موقت، سوزن سوزن شدن یا حساسیت به لمس

آماده شدن برای انجام جوانسازی پوست با لیزر ولکامت

قبل از انجام جوانسازی پوست با لیزر ولکامت یک پزشك، مراجعه کننده را بررسی میکند. در این زمان پزشک و بیمار در مورد انتظارات، خطرات بالقوه و نتایج حاصل از این روش صحبت میکنند . اگر چه هیچ آماده سازی قبل از انجام این روش مورد نیاز نیست، پزشکتان ممکن است توصیه کند که شما قبل از جلسات درمانی خود داروهای بدون نسخه و یا مسکن های تجویزی مصرف نکنید.

چه انتظاری پس از انجام جوانسازی پوست با لیزر ولکامت باید داشته باشید؟

بسیاری از بیماران فقط نیاز به یک جلسه از این روش درمانی دارند ، اما برخی می توانند به بیش از یک جلسه درمان بسته به واکنش های بیولوژیکی خود فرد در روند درمانی با اولتراسوند ( ولكامت )و فرآیند کلاژن سازی و همچنین به مقدار شلی و سستی که در پوست آنها وجود دارد ، نیاز داشته باشند.

بیماران می توانند برخی از اثرات فوری مشاهده کنند اما در نهایت کشیدگی و سفت شدن در نتیجه آن دو تا سه ماه طول میکشد. بهبود اضافی می تواند تا شش ماه بعد از انجام این روش ظاهر گردد. اثرات درمانی می تواند تا یک سال باقی بماند . پیگیری درمان می تواند انجام شود.

سوالات عمومی که دررابطه با استفاده از اولتراسونیک ولكامت در لیفتینگ پوست ایجاد می شود:

۱- چرا جوانسازی پوست با لیزر ولکامت یک روش منحصربه فرد محسوب میشود؟

درمان با ولكامت ( اولتراسونیک ) تنها درمان غیر تهاجمی ایمن برای لیفتینگ پوست میباشد که توسط FDA به اثبات رسیده است  اولتراسونیک تنها روند زيبايى است که با استفاده از روش تصویربرداری اولتراسونیک عمل میکنند که اجازه می دهد تا پزشکان، لایه های بافت مورد هدف واقع شده در طول درمان ببینند تا از رسیدن انرژی به جایی که اثرات مفیدتری خواهد داشت ، اطمینان یابند .

۲- آیا جوانسازی پوست با لیزر ولکامت می تواند جایگزین کشیدن یا لیفت صورت گردد؟

درمان با لیزر ولكامت برای لایه های بنیادین را در عمل جراحی زیبایی مورد هدف قرار میدهد ، اما نتایج تکراری حاصل از سایر روشهای لیفتینگ را در پی نخواهد داشت . درمان با ولكامت یک جایگزین عالی براى جراحى است.

۳- چگونه درمان با ولكامت متفاوت از درمان های با لیزر است؟

درمان با اولتراسونیک با ولكامت از انرژی صوتی استفاده میکند و دارای خواص منحصر به فردیست که اجازه می دهد تا سطح پوست برای رسیدن به عمق مورد نظر طی کرده و قابل مقایسه با هر وسیله غیرتهاجمی زيبايى دیگر نیست. درمان با ولكامت تولید کلاژن در پایه و اساس پوست تحریک کرده و در نتیجه یک لیفت بافت قابل توجهی برای مدت بیش از ۲-۳ ماه ایجاد میکند.

لیزر براساس انرژی نورانیست، که نمی تواند به لایه های عمیق تر پوست و درجه حرارت مطلوب برسد، بنابراین درمان های با لیزر به طور معمول تنها برای درمان سطحی پوست هستند و توسط FDA برای لیفت صورت تایید نشده است.

از آنجا که دو تکنولوژی اغلب انواع مختلفی از بافت های پوستی درمان میکنند ، آنها در واقع بسیار سازگار هستند.

۴- روش جوانسازی صورت با لیزر ولکامت چقدر زمان میبرد؟

طول درمان جوانسازی صورت با لیزر ولکامت به منطقه تحت درمان و طرح درمان فردی شما بستگی دارد. این روش برای صورت و گردن معمولا ٢٠-٤٠ دقیقه طول می کشد، در حالی که یک جلسه درمان برای قفسه سینه حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد.

۵- آیا من نیاز به صرف زمان برای این روش خواهم داشت؟

در جوانسازی صورت با لیزر ولکامت نیاز به صرف زمان دیگری وجود ندارد. بعد از ولكامت، شما می توانید فعالیت های عادی خود را بدون نیاز به پیگیری هیچ گونه اقدامات درمانی خاص پس از انجام این روش بلافاصله از سربگیرید.

۶- هزینه این روش چقدر است؟

هزینه جوانسازی صورت با لیزر ولکامت می تواند بسته به منطقه تحت درمان و عواملی مانند موقعیت جغرافیایی و شیوه های پزشکی فرد متغیر باشد. از آنجا که درمان چین و چروک پوست صورت برای هر فرد شخصی میباشد ، برای دریافت دقیق ترین قیمت ، بهتر است با ارائه دهنده خدمات خود از نزدیک صحبت کنید. می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۷- چه افرادی نامزد خوبی برای جوانسازی صورت با ولکامت هستند؟

یک کاندید خوب برای جوانسازی صورت با لیزر ولکامت داشتن شلی یا افتادگی پوست خفیف تا متوسط است. مثالها عبارتند از کاهش خط ابرو، شلی پوست گردن، خطوط زیر چانه، و خطوط چین و چروک و یا بر روی قفسه سینه. البته، بهترین راه برای فهمیدن اینکه شما کاندید خوبی برای انجام این روش میباشد، صحبت کردن با پزشکتان می باشد.

دکتر مجید نجفی بورد تخصصی درد و بیهوشی

جوانسازی صورت – جوانسازی پوست -جوانسازی پوست به کمک لیزر – پاکسازی پوست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم