به این محتوا چه نمره ای می دهید؟
زانو درد

آیا از درد زانو رنج می‌برید ؟

زانو درد یکی از شایع ترین درد‌های اسکلیست که امکان مبتلا به این درد برای همه افراد بخصوص افراد در سن بالا فراهم است . هر بیماری که دچار زانو درد می‌شود باید زیر نظر پزشک متخصص درمان خود را شروع کند . بیماران مبتلا به درد زانو در کلینیک درد مهرگان زیر نظر متخصصین درد ویزیت می‌شوند و به صورت اختصاصی راه‌کارهایی برای بهبود درد زانو به آنها ارائه می‌گردد .

هر بیماری که دچار هرگونه درد زانو است می‌تواند از طریق ویزیت آنلاین وب‌سایت کلینیک درد مهرگان مشکل خود را مستقیم با پزشک متخصص در میان گذاشته و نهایتا ظرف 48 ساعت آینده جواب اختصاصی پزشک به همراه نسخه و اقدامات درمانی مورد نظر دریافت خواهد کرد . 

سوالات متداول در مورد ویزیت غیر حضوری درد زانو

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی وب‌سایت کلینیک درد مهرگان و همچینی از طریق دکمه انتهای همین صفحه به قسمت ارسال شرح حال رفته و پس از پاشخ به سوالات مربوطه اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی توسط پزشک نسخه و جوابیه درمان شما ارسال شود .

شما پس از تکمیل کردن فرم ویزیت آنلاین زانو و ارسال شرح حال مشکلات خود به صورت کامل، تمامی اطلاعات شما شخصا توسط پزشک کلینیک درد مهرگان بررسی و اقدامات لازم برای درمان شما صورت خواهد گرفت .

تمام تلاش مجموعه مهرگان بر این است که بتواند به تمامی بیماران از سراسر ایران و جهان خدمات در خور شان ارائه درهد . در همین راستا شما از هر نقطه از ایران که هستید می‌توانید از طریق ختمات ویزیت آنلاین ما مشکلات خود را مطرح  و در کوتاه‌ترین زمان ویزیت و نسخه خود را به همراه راه‌کارهای بهبود درد زانو خود را دریافت کنید 

بله شما می‌توانید از طریق لینک پایین صفحه مشکلات خود را با ما مطرح کنید . همچنین در صورت صلاحدید پزشک برای شما دستور عکس و ام ار ای داده خواهد شد .

چه افرادی نیاز به مراجعه به کلینیک درد مهرگان را دارند

خدمات تخصصی کلینیک درد مهرگان برای افرادی با درد زانو

قیمت ویزیت غیر حضوری کلینیک درد مهرگان 99/000 تومان می‌باشد

و تا تاریخ 5 آذر 1400 می‌توانید با 89/000 تومان ویزیت خود را ثبت کنید

توضیحات دکتر علیرضا فرهبد مدیریت کلینیک درد در مورد ویزیت آنلاین زانو

برای استفاده از ویزیت آنلاین کلینیک درد مهرگان کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم شرح حال مشکلات زانو را به دقت تکمیل کنید تا به مشکل شما در اسرع وقت رسیدگی شود

به بالای صفحه بردن